Ankara Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat Firmaları

Nakliyat Firmaları

Nakliyat Firmaları

Nakliyat Firmaları

Ankara oldukça kalabalık bir şehir olduğu için her sektörden pek çok şirket bulunmaktadır. Bu şirketlerin güvenli olup olmadığının tespit edilebilmesi için detaylı bir araştırma yapılması gerekmektedir. Çünkü şehirde bulunan pek çok nakliyat firması ucuz fiyata nakliye yaptığını iddia etmekte ve daha sonrasında daha pahalı sonuçlar ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Bu tarz şirketler sigorta da yapmadığı için müşteriler mağdur olmakta ve eşyalarının maddi karşılığını da elde edememektedir. Bunun yanında bazı nakliyat firmaları, nakliye sırasında bazı eşyaların kaybolduğunu öne sürüp hırsızlık yapmakta ve yine müşterilerinin maddi kayba uğramasına sebep olmaktadır. Bu tarz şirketlerden uzak durmak için yapılması gereken ilk şey referanslardan ve geri bildirimlerden yararlanmaktır. Referanslar sayesinde şirketlerin daha önce yaptıkları işler hakkında bilgi edinebilir ve geri bildirimler sayesinde de şirket hakkında her türlü bilgi ve deneyimden yararlanılabilir. Firmamız Şehirler Arası Nakliyat ismiyle, işe başladığı günden beri hiçbir müşterisini mağdur etmemiştir. Ankara merkezli şirketimizin geri bildirimleri ve referanslarıyla da bu durum kolaylıkla kanıtlanabilmektedir. Şirketimiz şehir içi nakliyat başta olmak üzere, şehirler arası nakliye, asansörlü taşımacılık ve ofis taşımacılığı gibi hizmetleri müşterilerine sunmaktadır.

Nakliyat Firmaları Ankara

Şirketimizin hizmete başladığı ilk günden beri gerçekleştirmekte olduğu şehir içi nakliyat her geçen gün geliştirilmekte ve daha güvenli hale getirilmektedir. Nakliyatın daha güvenli hale getirilmesi için paketleme teknikleri ve malzemeleri sürekli olarak test edilmekte ve piyasaya yeni sürülen ürünler denenmektedir. Hızlı ve güvenli bir nakliyat işleminin gerçekleştirilebilmesi için son model nakliyat araçları filomuza katılmakta ve bakımları periyodik olarak yapılmaktadır. Bunun yanında şirketimiz son teknoloji ürünü olan asansörlerden yararlanmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Şirketimizin bünyesinde bulunan asansörler hızlı ve düşük maliyetli taşımacılık işlemlerinin gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Kullandığımız asansörlerin bakımı belli aralıklarla yapılmakta ve eskiyen parçaları değiştirilmektedir. Ömrü dolan asansörler kullanımdan kaldırılmakta ve yerlerine son teknoloji ürünü cihazlar satın alınmaktadır. asansörlü nakliyat tekniğinden genellikle yüksek katlı binalara yapılacak olan taşımacılık işlemlerinde yararlanılsa da müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her türlü binada asansörlü taşımacılık işlemi gerçekleştirmek mümkündür.

Şehirler Arası Evden Eve NakliyatNakliyat FiyatlarıAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatlar
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı1000  ₺500 ₺
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500  ₺500 ₺
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı2500  ₺500 ₺
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı3500  ₺500 ₺

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara